Novosti

Čupavci za beskućnike

Čupavci za beskućnike

I danas su neki učenici Ugostiteljske škole Opatija odlučili dati svoje vrijeme onima koji su odbačeni i zaboravljeni.

Čupavci za beskućnike napravljeni su s ljubavlju i osmjehom na licu by Marko & Antea iz 4.1 razreda uz pratnju profesorice Šimičić Roksandić

Utorak je i ekipa iz “Kuće utočišta” ide na ulice potrebitima. Neka barem malo zasladi ovu noć onima do kojih dođu.

Učenici 1.3 razreda Ugostiteljske škole Opatija su u srijedu, 2.11.2022. u pratnji profesorice Šimičić Roksandić bili u “Kući utočišta” kako bi dali svoj doprinos večeri za beskućnike napravivši kolač.

Učenici Ugostiteljske škole Opatija su u srijedu, 16.11.2022. u pratnji vjeroučiteljice Šimičić Roksandić ponovno bili u “Kući utočišta”. Rea, Eduard i Dario pomogli su u guljenju jabuka za pitu, a Rea je na volontiranje pozvala i svoju cimericu iz doma. Dobrota je zarazna😉

Vesna Brubnjak
Vesna Brubnjak