Novosti

Međunarodno natjecanje “G&T CUP: BARTENDER’S CHOICE COCKTAIL”

Međunarodno natjecanje “G&T CUP: BARTENDER’S CHOICE COCKTAIL”

Na Bledu (Slovenija) u periodu od 9. do 11. 5. 2023. godine održavalo se Međunarodno natjecanje “G&T CUP: BARTENDER’S CHOICE COCKTAIL” u organizaciji AEHT (European Associations of Hotel and Tourism Schools). Po prvi put su i učenici naše škole sudjelovali na ovako zahtjevnoj manifestaciji.

Učenica Stella Tomić (3.1 razred) je u konkurenciji 35 natjecatelja nagrađena prvim mjestom 🥇za svoju kreativnost prilikom izbora sastojaka i imena za svoj autorski koktel naziva “Royal Sage”. Učenik Maximilian Diraka po prvi puta je predstavljao školu na ovom izazovnom događanju i izvrsno se snašao u mnogobrojnim zadacima koji su mu bili dodijeljeni.
Izuzetno smo ponosni na trud, rad i angažman naših učenika koji marljivo rade na promociji škole kroz ovako bitne manifestacije i od srca čestitamo njima i mentorici Aleksandri Miljević.

Vesna Brubnjak
Vesna Brubnjak