Novosti

Dan škole

Dan škole

Danas smo obilježili 94. godišnjicu postojanja naše škole u duhu Regionalnog centra kompetentnosti. Naime, održana je završna konferencija Projekta ‘RCK RECEPT – Regionalni centar profesija u turizmu’ pod nazivom “Impuls za izvrsnost”,  u prekrasnom okruženju hotela Ambasador. Ova konferencija je okupila dionike i partnere projekta kako bi podijelili postignuća i iskustva stečena tijekom ovog projekta kroz period od skoro tri godine.

Pozdravni govor održali su ravnateljica škole prof. Sibila Roth, zamjenica gradonačelnika Opatije Kristina Đukić, viša stručna savjetnica Elisabetta Fortunato iz Ministarstva znanosti i obrazovanja, ravnatelj Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih Mile Živčić i župan Primorsko – goranske županije Zlatko Komadina.

Konferencija se nastavila izlaganjima:

Formalni i neformalni programi (Majda Šimunić i Valentina Kiseljak)

TehnoLAB – smjernice za uvođenje novih tehnologija u obrazovanje (Maja Staraj)

Ulaganje u izvrsnost (Slobodanka Orešković)

Sinergijom do uspjeha (Almir Maslić)

Prvi poduzetnički koraci (Jana Blažević Marčelja)

Pokazatelji izvrsnosti (Jelena Barić Antolić i Aleksandra Miljević).

Vesna Brubnjak
Vesna Brubnjak