Novosti

Projekt Činka-Pal Time, mentorice; Lj. Mikinac i M. Šimunić -Vrtić Planet mašte Rijeka

Projekt Činka-Pal Time, mentorice; Lj. Mikinac i M. Šimunić -Vrtić Planet mašte Rijeka

Krenula je nova školska godina, a s njom i naše aktivnosti. Zahvaljujući sredstvima Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje PGŽ, nastavnice Ljiljana Mikinac i Majda Šimunić s učenicima, nastavljaju realizaciju projekta Činka-Pal Time – palačinke zdrave i fine. Svjesni potrebe za zdravom prehranom krenuli smo u posjet vrtiću PlanetMašte u Rijeci. Nema ništa ljepšeg od iskrene sreće male dječice, spremne sudjelovati u pripremi hrane, ali i učiti o važnosti voća i povrća, te da ih je moguće spojiti s omiljenim jelom i velikih i malih – PALAČINKAMA. Dokaz da im je bilo jako fino je taj da naše učenice Dora i Ana nisu stale s pečenjem zdravih palačinki. Veselimo se posjetu i ostalim vrtićima i osnovnim školama. 

Vesna Brubnjak
Vesna Brubnjak