Novosti

Međunarodnom natjecanju konobara, barmena, barista i restorana “Grand Gourmet”

Međunarodnom natjecanju konobara, barmena, barista i restorana “Grand Gourmet”

Na Međunarodnom natjecanju konobara, barmena, barista i restorana “Grand Gourmet” koje se održava u Splitu od 2. do 6. studenog 2022. godine naše učenice su ostvarile izvrsne rezultate. Natjecale su se u dvije discipline: sinkronizirano posluživanje i CHEFS Table.

U disciplini Sinkronizirano posluživanje, učenice 4.1 razreda Paola Petković i Petra Milijević, te učenica 3.1 razreda Ana Omerović osvojile su brončana odličja pod mentorstvom profesorice Aleksandre Miljević.

U disciplini CHEFS Table ( konobar i kuhar zajednički rade da bi pripremili i poslužili meni od 4 slijeda uz vinsku pratnju), učenica 3.1 razreda Dora Biruš osvojila je zlatno odličje u disciplini ugostiteljsko posluživanje pod mentorstvom profesorice Aleksandre Miljević, a učenica 3.1 razreda Laura Oštarić osvojila je srebrno odličje u disciplini kuharstvo-priprema menia od 4 slijeda pod mentorstvom profesorice Ljiljane Mikinac. Čestitke učenicama i mentoricama !

Vesna Brubnjak
Vesna Brubnjak